fbpx

Z okazji Dnia Teatru, zapraszamy do wspólnej zabawy w labiryncie teatralnych zakamarków, pośród przykurzonych rekwizytów, przy stłumionym oświetleniu i w przestrzeni niezwykle zagadkowej… Kilka tajemnic przed Wami odsłonimy, ale wiele z nich będziecie mogli odkryć sami. Prowadzeni przez teatralnych przewodników, przemierzycie ścieżki dotychczas niedostępne dla widzów, dotrzecie w miejsca zupełnie nieoczekiwane i usłyszycie niesamowite historie.

Dla złaknionych jeszcze większej dawki teatralnych doznań mamy propozycję wspólnej zabawy twórczej, podczas rozrywkowo – teatralnych warsztatów, gdzie rozkręcimy kilka musicalowych tematów i pobawimy się w teatr!

Wykorzystując zapał, potencjał i predyspozycje uczestników stworzymy mini etiudę, która będzie podsumowaniem i zwieńczeniem zajęć praktycznych. Skupimy się na musicalach Teatru Rozrywki, a wzorem będzie dla nas wielka, musicalowa scena, pełna przepychu i gwiazd!

Zatem zapraszamy do wspólnego celebrowania święta wszystkich teatralnych zapaleńców i jeszcze niezapalonych zwolenników! Do zobaczenia!

 

Wyjątkowa wizyta w Teatrze Rozrywki

Grupa: 25 osób

Godziny wejść: 10:00 i 12:30

Czas trwania: ok. 1,5 godziny

Miejsce: Teatr Rozrywki

Wstęp wolny – konieczna rezerwacja

Zapisy do 25 marca w Biurze Promocji i Obsługi Widzów

 

Warsztaty rozrywkowo – teatralne

Grupa: 20 osób

Godzina: 17:00

Czas trwania: ok. 2 godzin

Miejsce: Mała Scena Teatru Rozrywki

Wstęp: 39 zł / warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rezerwacji lub zakup biletów do 25 marca w Biurze Promocji i Obsługi Widzów.

Warsztaty zorganizowane z okazji Dnia Teatru, specjalnie dla złaknionych teatralnych doznań Podczas zajęć rozkręcimy kilka musicalowych tematów i pobawimy się w teatr!

Wykorzystując zapał, potencjał i predyspozycje uczestników stworzymy mini etiudę, która będzie podsumowaniem i zwieńczeniem wspólnych zmagań. Będziemy analizować spektakle, by wykorzystać ich poszczególne elementy do naszych celów. Skupimy się na musicalach Teatru Rozrywki i spróbujemy na ich podstawie stworzyć wyjątkowe dzieło. Wzorem będzie dla nas wielka, musicalowa scena, pełna przepychu i gwiazd!

Na zajęciach obowiązuje stuprocentowy luz! Wygodny strój, buty do pary, najlepiej zmienne i butelka wody. Kto ma serce do musicalu, niech wniesie bez skrępowania!

Startujemy o godzinie 17:00 na Małej Scenie Teatru Rozrywki. Zarezerwujcie dwie godziny tylko dla nas, bo chcemy się totalnie oderwać od rzeczywistości. I zapiszcie się koniecznie, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Wstęp: 39 zł / warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rezerwacji lub zakup biletów do 25 marca w Biurze Promocji i Obsługi Widzów.


Kontakt z Biurem Promocji i Obsługi Widzów

tel. (+48) 32 346 19 31 do 33
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) w godz. 8.30-16.30