fbpx

Teatr Rozrywki w Chorzowie

poszukuje

CHARAKTERYZATORÓW / MAKIJAŻYSTÓW

do wykonania makijażu artystycznego

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności w ustalonym terminie;
  • zaangażowania;
  • dokładności;
  • realizacji zadania ściśle według projektu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • miłą atmosferę w pracy.

Zapewniamy:

  • wszelkie środki do wykonania charakteryzacji, tj. farby, cienie, eyelinery, fixery itp. Od charakteryzatorów wymagamy jedynie swoich narzędzi pracy (pędzle).

Kontakt i dodatkowe informacje:

  • Magdalena Wiluś
  • 693 355 584

 Kandydatów prosimy o przesłanie krótkiego CV z aktualną klauzulą RODO wraz z porfolio własnych realizacji
w zakresie charakteryzacji i / lub wizażu
na adres mailowy:

do dnia 30 sierpnia 2022 roku.