fbpx

SPOTKANIE PRZY FORTEPIANIE - KAROL DROZD

Spotkanie przy fortepianie
dialog, muzyka, poznanie

Doskonale wiemy, że możliwość dyskusji, zadania pytań i otwarty dialog to coś, na co widzowie czekają, dlatego, zapraszamy Was na cykl „Spotkanie przy fortepianie”, gdzie w mniej formalnej atmosferze macie wyjątkową okazję rozmowy, zadawania pytań swoim ulubionym artystom, zagłębiając się w ich życie prywatne, marzenia, plany i refleksje, które pulsują niczym melodia życia, pełna niuansów, dynamicznych zwrotów akcji i delikatnych, emocjonalnych nut.

W niezwykłej przestrzeni Małej Sceny granice pomiędzy sceną a widownią zaczną się zacierać, rozkwitając w ciepły i inspirujący dialog. Rozmowy w lekkiej formie prowadzi dla was Marianna Dufek, razem przenieśmy się w miejsce, gdzie muzyka fortepianu oddaje wibracje życia, a rozmowy stają się mostem, łączącym różne światy i doświadczenia.

Pomiędzy rozmowami, nasi goście wykonują bliskie swemu sercu utwory komponujące się z esencją spotkań, gdzie dialog i wymiana myśli odgrywają główną rolę.

„Spotkania przy fortepianie" są się miejscem, gdzie dialog jest nutą przewodnią, a fortepian stanowi piękne, akustyczne tło dla niezwykłych historii, które razem napiszemy.

Gościem siódmego spotkania będzie Karol Drozd - aktor, wokalista, tancerz, choreograf. Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, specjalność musical w klasie śpiewu. Związany z wieloma Teatrami Muzycznymi w Polsce i za granicą.  Odtwórca głównych ról w musicalach takich jak: „WEST SIDE STORY”, „SUNSET BOULEVARD”, „KOTY”, „CRAZY FOR YOU”, „CATCH ME IF YOU CAN”, „GRIMM”, „OPERA ZA TRZY GROSZE”, „FOOTLOOSE”, „ROCK OF AGES”, „PRETTY WOMAN”, „LOVE STORY”. Twórca choreografii do musicalu „PIĘKNA I BESTIA” i odtwórca roli Bestii. Trzykrotny mistrz Polski i dwukrotny półfinalista mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Finalista I edycji programu „Got to Dance – tylko taniec” emitowanym na antenie telewizji Polsat z formacją „Takt Chadek Chełm”.