FRANEK ŚPIEWA...

gościnnie
FRANEK ŚPIEWA...


Recital powstał z inicjatywy młodego wokalisty i aktora, Kamila Franczaka. Autorami aranżacji są m.in. Radosław Michalik oraz Mateusz Walach.

Podczas koncertu usłyszymy utwory, które w dotychczasowej drodze zawodowej artysty, wyznaczyły jej dokładny kierunek oraz zdefiniowały go jako człowieka. Zabrzmią m.in. przeboje autorstwa Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana, Władysława Szpilmana i Grzegorza Ciechowskiego. Nie zabraknie również brzmień z solowego repertuaru Franka oraz jednej, zagranicznej inspiracji.
 
Kamil Franczak brał udział w wielu programach tv, takich jak „Idol”, „Tak to leciało!” czy "The Voice Of Poland"; prowadził też młodzieżowy program „Poziom 2.0”, emitowany na antenie TVP 2, zdobywając doświadczenie, niezbędne do pracy prezentera telewizyjnego. Na deskach teatralnych zadebiutował rolą aktorską w chorzowskim Przebudzeniu wiosny. Od lutego 2012 związał się z teatrem etatowo, początkowo jako członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki, a obecnie – aktorskiego. Śpiewa jako solista w koncertach sylwestrowych i rozrywkowych.

W listopadzie 2014 r. odbyła się premiera recitalu artysty pt. Dni, których nie znamy, złożonego z piosenek Marka Grechuty. Za ten recital oraz rolę w Niedzieli w parku z Georgem, Kamil Franczak otrzymał nominację do Nagrody Artystycznej ZŁOTA MASKA 2015  w kategorii "rola wokalno-aktorska"Kamil Franczak był także finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego (Gdańsk, wrzesień 2015).

20 kwietnia 2016 r. miała miejsce premiera singla FRANKA, czyli Kamila Franczaka. FRANEK – tak nazywają go znajomi, bliscy, nawet współpracownicy. Właściwie to jego drugie nieformalne imię, które dziś przybiera formę artystycznej kreacji. Po prawie czterech latach wydawniczego milczenia, powraca gotowy do działania. Prace nad pierwszym solowym albumem trwają. W lecie 2019 r. pojawił się nowy singiel zespołu Zero Procent pt. "Szaleniec" z Kamilem Franczakiem w roli głównej.


występują:
Kamil Franczak – śpiew
Radosław Michalik– fortepian

Michał Karbowski – gitara
Jędrzej Łaciak – gitara basowa
Bartłomiej Herman – perkusja

czas trwania: 75 minut bez przerwy
fot. Artur Wacławek


- - -

W razie pytań dotyczących rozkładu miejsc na widowni zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Promocji i Obsługi Widzów

UWAGA! 
W przypadku zakupu pojedynczego biletu, prosimy o zakup tych miejsc, które są wskazane na planszy jako pojedyncze.

Rozkład miejsc wynika z obowiązujących przepisów i jest podyktowany Państwa bezpieczeństwem.
Prosimy o zapoznanie się z zaktualizowanym regulaminem zakupu biletów (załączniki nr 1 i nr 2 dotyczące zasad korzystania z Teatru Rozrywki w czasie trwania epidemii choroby COVID 19).


Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie podróży i odbiór biletów przynajmniej na pół godziny przed koncertem. Spóźnieni Widzowie będą zajmować miejsca na balkonach bocznych.
Proponujemy skorzystać z parkingu przy ul. ks. Biskupa Bernarda Bogedaina.