fbpx

KONCERT Z REPERTUAREM PATA METHENY'EGO

KONCERT Z REPERTUAREM PATA METHENY'EGO
Big Band Śląski

Big Band Śląski, zespół utalentowanych i doświadczonych muzyków jazzowych zagra w Teatrze Rozrywki niesamowity koncert, tym razem przedstawiając repertuar Pat Metheny Group z lat 1982 – 1995. Autorem większości aranżacji jest Bob Curnow, który nagrał je ze swoją orkiestrą na płytach: „The Music of Pat Metheny and Lyle Mays”. A listę aranżerów uzupełnili Gary Lindsey i Alan Baylock.

Warto zobaczyć, posłuchać, być 30 września i 3 października 2021 roku w Teatrze Rozrywki na „Koncercie z repertuarem Pata Metheny'ego” w wykonaniu Big Bandu Śląskiego i jeszcze raz przywrócić atmosferę wakacyjnych chwil, po to by w nowy sezon artystyczny wejść z rozkołysanym optymizmem.

Zespół Big Bandu Śląskiego tworzą muzycy pod kierownictwem wybitnego puzonisty, kompozytora i dyrygenta, Grzegorza Nagórskiego. W ich repertuarze znajdują się kompozycje znanych i uznanych artystów oraz klasyków jazzu. Wszystkie kompozycje prezentowane są z profesjonalizmem i pasją, a mistrzowskie wykonanie każdego z koncertów daje odbiorcom gwarancję niezapomnianych wrażeń.

Big Band Śląski jest także partnerem Europejskiego Forum Przyszłości, poświęconego ważnym problemom współczesnego świata.