Informacja o funkcjonowaniu Teatru Rozrywki w Chorzowie
w okresie od 10 marca do 14 kwietnia 2020 roku.

ℹ️ W związku z rekomendacjami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Prezesa Rady Ministrów postanowiliśmy odwołać wszystkie wydarzenia w okresie od 10 marca do 14 kwietnia 2020 roku włącznie.

ℹ️ Pracownicy i pracownice Biura Promocji i Obsługi Widza skontaktują się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na wydarzenia we wspomnianym terminie z propozycją zwrotu pieniędzy za bilety.

ℹ️ Wszystkie osoby, które zakupiły bilety bez podawania danych kontaktowych proszone są o wysłanie wiadomości wyłącznie na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ℹ️ Ważność Biletu Prezent zostaje przedłużona do 31 grudnia 2020 roku.

ℹ️ kasa Teatru Rozrywki jest nieczynna do odwołania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego


Zwrotów dokonujemy w terminie 30 dni na podstawie maila na adres kasy zawierającego:

- dane osoby posiadającej bilet,
- numer rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu,
- zdjęcie/skan biletów lub e-bilet,

- osobom, które dokonały zakupu przez system płatności internetowych Przelewy24.pl zwrot zostanie dokonany automatycznie.

- Ważność każdego BILETU PREZENT zakupionego nie wcześniej niż w październiku 2019 r. zostaje przedłużona do końca 2020 r.
  Jednocześnie informujemy, że Bilet Prezent można zwrócić 14 dni od zakupu i tylko na podstawie paragonu.


Zwracamy się z prośbą o śledzenie informacji na stronie teatr-rozrywki.pl oraz w oficjalnych mediach społecznościowych, gdzie będziemy pisać o zmianach dotyczących repertuaru i funkcjonowania Teatru Rozrywki.- - - 

Szanowni Widzowie,
od Wiktorii i Michała z teatralnej kasy docierają do nas nas wieści, które udowadniają po raz kolejny, że Rozrywka ma najlepszych widzów na świecie
Otrzymujemy wiadomości i telefony z informacją, że postanawiacie wstrzymać zwroty za bilety w ramach wsparcia Rozrywki
To piękne, że w tak trudnych i niepewnych dla wszystkich czasach pamiętacie o nas. Dziękujemy.


W trosce o bezpieczeństwo prosimy także o weryfikowanie wszystkich informacji na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, środkach ostrożności i zalecanym postępowaniu na oficjalnej stronie Ministerstwo Zdrowiawww.gov.pl/koronawirus